Jubileusz 75-lecia Polskiego Związku Głuchych Oddziału Dolnośląskiego (video, galeria)

Szanowni Państwo, Drodzy Członkowie i Przyjaciele PZG!
 
W dniu 30 września 2023 r. obchodziliśmy 75-lecie Jubileuszu Polskiego Związku Głuchych Oddziału Dolnośląskiego. Mieliśmy przyjemność gościć ponad 250 osób. Wśród zaproszonych gości byli:
 
Prezes Polskiego Związku Głuchych Zarządu Głównego – Krzysztof Kotyniewicz,
 
przedstawiciele Oddziałów PZG:
Polski Związek Głuchych Oddział Małopolski w Krakowie
Polski Związek Głuchych Oddział Lubuski
– Polski Związek Głuchych Oddział Opolski
Polski Związek Głuchych Oddział Śląski
– Polski Związek Głuchych Oddział Mazowiecki
 
oraz Kół Terenowych z Jeleniej Góry, Legnicy i Wałbrzycha, PFRON a także Marcin Krzyżanowski – Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego.
 
Część zaproszonych przez nas Gości niestety nie mogła być razem z nami. Wśród nas byli też nasi drodzy Członkowie i Przyjaciele.
Uroczystość odbyła się w miłej atmosferze, w sali budynku NOT, dzięki uprzejmości Prezesa Honorowego NOT Pana Tadeusza Nawracaj.
 
W trakcie spotkania Prezes Polskiego Związku Głuchych Oddziału Dolnośląskiego Piotr Peciakowski wręczył odznaczenia honorowe Pani Krystynie Węgrzynowskiej, Pani Mirosławie Woźniak-Krynickiej oraz Panu Pawłowi Dąbrowskiemu. Był to dla nas zaszczyt, że możemy docenić wkład tych osób w życie PZG. Pani Węgrzynowskiej dziękujemy za wieloletnią współpracę i ciepłą gotowość do pomocy Głuchym, za dzielenie się doświadczeniem i okazane serce. Pani Woźniak-Krynickiej za całokształt i ogromne serce, za wsparcie, empatię oraz wiedzę. Panu Dąbrowskiemu dziękujemy za działania na rzecz PZG.
 
Sami też otrzymaliśmy od Was piękne upominki, doceniające naszą pracę. Będą one dla nas piękną pamiątką, bardzo za nie dziękujemy.
Po uroczystości spotkaliśmy się na terenie naszej siedziby PZG, aby kontynuować wspólne świętowanie, zabawa była znakomita i trwała do białego rana .
 
Dziękujemy za to, że w tak ważnym dniu dla Nas byliście razem z nami.
Do zobaczenia na kolejnym Jubileuszu!